Nazaj v trgovino CNSC204127416

Skicirni blok CANSON 1557 A2 - 180 g - 30 listov

Na zalogi
€21,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Skicirni blok CANSON 1557 formata A2 z gramaturo 180 g/m² vsebuje 30 listov snežno belega papirja, izdelanega iz 100 % alfa-celuloze. Namenjen je umetnikom, študentom in šolam za risanje s suhimi mediji ter lahke mokre tehnike. Z rahlo zrnato strukturo in obojestranskim lepljenjem odlično drži pigment ter omogoča večkratno radiranje brez poškodb površine.

Parametri izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Serija izdelkov: 1557
  • Format: A2
  • Gramatura: 180 g/m²
  • Število listov: 30 listov
  • Vrsta vezave: lepljen blok
  • Material: 100 % alfa-celuloza brez lesnih vlaken
  • Barva papirja: čista bela
  • Površina: rahlo zrnata tekstura (light grain)
  • Lastnosti: brez kislin (acid-free), FSC certifikat, odporen proti radiranju

Uporaba in tehnike

Papir je primeren za risanje z grafitnimi svinčniki, barvicami, ogljem in suhimi pasteli. Zaradi gramature 180 g/m² dobro prenaša tudi lažje mokre tehnike, kot sta tuš ali rahlo razredčen akvarel, pri čemer čista bela barva poskrbi za odličen kontrast linij.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali je papir v bloku CANSON 1557 brez kislin? Da, papir je narejen iz 100 % alfa-celuloze brez kislin (acid-free) in ima certifikat FSC, zato sčasoma ne rumeni in ne izgublja kakovosti.

Ali papir prenese tudi mokre likovne tehnike? Gramatura 180 g/m² poleg suhih tehnik omogoča tudi delo z lahkimi mokrimi mediji, kot sta tuš ali rahla akvarelna podlaga.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano