Škarje za desno roko za otroke

Na zalogi

Izberi
€1,49
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Nožnice pred pravákov 13 cm | različne barve

Tieto desnoročne škarje so idealne pred male detské roke in omogočajo udobno in varno striženje. Ich ergonomická rukoväť je prilagodená pre pravákov, čím uľahčuje presné a stabilné ovládanie. Čepele iz kakovostnega nerjavnega jekla zagotavljajo čistý rez brez zásekov in so dostatočne odolné na dlhodobé používanie. Nožnice sú primerno na šolske in ustvarjalne dejavnosti, ako je strihanie papiera, kartónu či tenkých látok. Hvala zaokroženi nasveti so varni za otroke od 3. leta dalje, čím poskytujú ideálnu pomôcku na prvé výtvarné projekty. Nožnice so dostopne v dveh barvnih različicah - rumeni in rdeči

.Parametre izdelka:

  • Otroške desnoročne škarje - varne škarje za otroke 13 cm
  • Dolžina škarij: Dolžina škarij: 13 cm
  • Ergonomska oblika, prilagojena za desničarje
  • Material: Kovinska rezila, plastični ročaj.
  • Barve: Barve: rumena in rdeča
  • Primerno za otroke od 3. leta dalje

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano