Nazaj v trgovino PBO038002

Sjajni medium Porcelain 150 za Pebeo barve za porcelan 45ml

Na zalogi
(4)
€4,45
€98,89 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Pebeo Porcelaine 150 Gloss Medium je medij, ki ga lahko mešamo z barvo za porcelan, da dosežemo sijajni učinek. Poleg tega se lahko uporablja tudi za posvetlitev barv, tako da lahko ustvarite prozorne pastelne barve. Poleg tega upočasnjuje sušenje barv, zato omogoča daljše delovanje barve, toniranje in popolnejše mešanje barv za porcelan. Medij je na vodni osnovi in ​​ni strupen. Barvi dodajte nekaj kapljic medija, da dosežete želeni videz.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Sjajni medij za barve za porcelan
  • Da bi dosegli sjajni učinek
  • Lahko se uporablja za posvetlitev barv in upočasnitev sušenja
  • Na vodni osnovi
  • Nestrupen
  • Prostornina: 45 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 4 mnenj

Popolna! Prvič sem preizkusila marmoriranje kot ozadje za moje reliefne odtise in v te barve sem se zaljubila! So tako žive, a hkrati imajo mat značaj, zaradi česar so idealno ozadje. Pri kopeli za marmoriranje zagotavljajo dosledne rezultate brez napora!

Tomaž Preverjena ocena

Te barve sem uporabila z vnuki za ustvarjanje vznemirljivih vzorcev. Treba je pozorno prebrati navodila in se dobro pripraviti, vendar so bili rezultati uspešni in zabavni.

Miha Preverjena ocena

Popolna! V te barve za marmoriranje sem se ob prvi uporabi takoj zaljubil! So žive in pri kopeli za marmoriranje zagotavljajo dosledne rezultate brez napora!

Jože Preverjena ocena

Nekaj kapljic tega medija zadostuje, da so moje poslikave na skodelicah lepo sijoče in odporne, deluje odlično.

Luka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano