Nazaj v trgovino PRIP3750FG0_25

Sintetični čopič PRINCETON Select Filbert Grainer s kratkim ročajem

Na zalogi

Izberi
€5,09
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Sintetični čopič PRINCETON Select Filbert Grainer s kratkim ročajem je vsestranski umetniški čopič v obliki mačjega jezika, idealen za študente in ljubiteljske ustvarjalce. Serija Select se odlikuje po prožnosti sintetičnih vlaken, dolgi življenjski dobi in natančnih potezah pri slikanju. Kratek lesen ročaj zagotavlja odličen nadzor pri natančnem delu od blizu ter je prilagojen za delo z akrilnimi, oljnimi in akvarelnimi barvami.

Ključne lastnosti

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Oblika čopiča: Mačji jezik (Filbert Grainer)
  • Vrsta ščetin: Sintetična vlakna
  • Ročaj: Kratek, moder lesen
  • Objemka: Srebrna
  • Pakiranje: 1 kos
  • Uporaba: Vsestranska (akril, olje, akvarel)
  • Ciljna skupina: Študenti, hobi ustvarjalci, šolsko slikanje

Uporaba in tehnike

Čopič je primeren za lazurno slikanje, enakomerno prekrivanje površin in detajlno slikanje. Odličen je za delo z akrilnimi, oljnimi in akvarelnimi barvami pri šolskem in prostočasnem ustvarjanju.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kako negovati čopič po slikanju? Po uporabi čopič temeljito sperite z vodo (pri oljnih barvah najprej s topilom), nežno oblikujte konico in ga pustite, da se posuši v ležečem položaju.

Za katere tehnike je ta čopič primeren? Zaradi vsestranskih sintetičnih ščetin ga lahko uporabljate za akril, olje in akvarel, tako pri lazurnem nanašanju kot pri ploskovnem prekrivanju.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano