Silikonsko olje Solo Goya 20 ml

Na zalogi
(5)
€5,25
€262,50 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Solo Goya silikonsko olje se uporablja za doseganje zanimivih učinkov, kot so mehurčki med delom v Fluid Painting tehniki (slikanje s tekočimi barvami). Kombinacija tekočih medijev in akrilne barve lahko daje posebne -mokre- učinke. Pouring medij in silikonsko olje sta neločljiv par v eksperimentiranju z akrilnimi barvami!

navodila za uporabo

V pripravljeno akrilno barvo dodamo nekaj kapljic silikonskega olja. Upoštevajte, da je akrilna barva že pomešana s Pouring medijem. Nato dobro premešajte s pomočjo lopatice. Po nanosu na platno bo barva začela tvoriti mehurčke in krogice. Da bi dobili -moker- učinek, priporočamo, da sliko posušite s toplim zrakom. Več podrobnosti boste videli v priloženem videoposnetku.

lastnosti izdelka

  • silikonsko olje za ustvarjanje -mokrih- učinkov - mehurčki
  • uporablja se v tehniki tekočega slikarstva v kombinaciji s pouring mediji in akrilnimi barvami
  • prozoren in transparenten izdelek
  • količina: 20 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Moj mož je prišel na genialno idejo, da bi z njimi prebarval garažna vrata. Moram reči, da je rezultat super.

Hana Preverjena ocena

Za mojo uporabo super, zaenkrat imam črno in belo za osnovni sloj za mešanje s pouring tehniko.

Beata Preverjena ocena

Olje ustvari v akrilnih barvah čudovite celice, nad rezultatom sem prijetno presenečena.

Iveta Preverjena ocena

Deluje točno tako, kot mora, za prelivanje barv je to nujno potrebno.

Gabriela Preverjena ocena

Nekaj kapljic zadostuje in učinek je takoj viden, zelo zadovoljna.

Tatiana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano