Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Na zalogi
€2,37
€118,50 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Silikonsko olje znamke ARTMIE se uporablja za ustvarjanje zanimivih učinkov z mehurčki v tehniki fluid painting (slikanje s tekočimi barvami). Kombinacija tekočega medija in akrilnih barv lahko ustvari posebne mokre učinke. Pouring medij in silikonsko olje - je neločljiva kombinacija za eksperimentiranje z akrilnimi barvami! Zahvaljujoč dodanemu olju končnega dela nastanejo zanimivi mehurčki in pore, zaradi katerih bo vsaka oblikovana slika posebna.




navodila za uporabo

Akrilnim barvam dodajte nekaj kapljic silikonskega olja (dovolj je ena v vsakem kozarcu). Prepričajte se, da so akrilne barve že razredčene s sredstvom za vlivanje oz. pouring medijem. Nato vse skupaj dobro premešajte z lopatico. Po nanašanju na platno v barvi se bodo začeli tvoriti barvni mehurčki. Da bi poudarili mokri učinek, priporočamo, da sliko posušite s toplim zrakom. Druga možnost je, da silikonsko olje nakapate na že razlito delo. Podrobna navodila so navedena spodaj v video posnetku.


lastnosti izdelka

  • ARTMIE silikonsko olje za ustvarjanje mokrih učinkov - mehurčki
  • uporablja se v tehniki fluid painting v kombinaciji z pouring medijem in akrilnimi barvami
  • prozorno
  • prostornina 20 ml


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano