Silikonski kalup za vlivanje uhanov 15x12x0,5 cm

€5,16
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Silikonski kalup za uhane 15 cm x 12 cm x 0,5 cm je odlično orodje za vse, ki želijo ustvariti edinstven ročno izdelan nakit. Ta kalup za uhane je izdelan iz visokokakovostnega, prožnega silikona, ki zagotavlja enostavno vlivanje in odstranjevanje končnih kosov brez poškodb. Vsebuje več različnih oblik - kapljice, pravokotnike in geometrijske linije -, zato lahko zlahka ustvarite več parov uhanov naenkrat. Odličen je za delo z jesmonitom, smolo, polimerno glino in ustvarjalnimi mešanicami, kot je mikrocement. Kalup je idealen za ročne ustvarjalce, oblikovalce, ljubiteljske zlatarje ali ljubitelje izvirnega oblikovanja daril. Poleg tega je primeren za večkratno uporabo, je enostaven za čiščenje ter zagotavlja natančne linije in podrobnosti. Zaradi praktičnih lukenj v vsakem odlitku ni treba dodatno vrtati za pritrditev kaveljčkov ali sestavnih delov. Če hrepenite po edinstvenih dodatkih in personaliziranem nakitu, je ta kalup kot nalašč za vas:
  • Silikonski livni kalup - uhani
  • Dimenzije kalupa: 15 cm x 12 cm x 0,5 cm
  • Material: prožen in prozoren silikon
  • Vsebina: več oblik za izdelavo uhanov z luknjami
  • Kompatibilnost: za izdelavo uhanov za ušesa, ki jih je mogoče izdelati v obliki uhanov: Jesmonit, smola, mikrocement, polimeri
  • Uporaba: ročno izdelovanje nakita, projekti "naredi sam
  • Primerno za: ustvarjalce nakita, oblikovalce, kreativce
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano