Silikonski kalup za vlivanje - Sonce in luna

€3,96
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup z umetniškim motivom sonca in lune v nežnem objemu je odlično orodje za vse ustvarjalne navdušence. Ta fino obdelan silikonski kalup za milo vam omogoča ustvarjanje izvirnih odlitkov z mistično simboliko, ki izstopajo kot darilo, okras ali del obrednih predmetov. Zaradi prožnega in trpežnega silikona je kalup primeren za delo z milnim materialom, voskom, gipsom ali smolo. Ustvarjalci bodo cenili enostavno odstranjevanje brez poškodovanja podrobnosti in možnost večkratne uporabe. Okrogla oblika in plastični relief obrazov dajeta izdelkom izjemen izraz in eleganco. Idealno za ročno ustvarjanje, oblikovalske studie ali darilne delavnice. Kalup se prodaja v 1 kosu v roza barvi:
  • Silikonski livarski kalup
  • Barva: roza
  • Motiv: obrazi lune in sonca
  • Dimenzije kalupa: premer 8,5 cm, globina 2,8 cm
  • Dimenzije notranjega dela: premer 6,2 cm, globina 2,5 cm
  • Uporaba: izdelava mila, litje voska, litje mavca, dekoracije
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano