Nazaj v trgovino JSMUC1060092

Silikonski kalup za vlivanje 18,2x9,3x1,2 cm - pravokotni pladenj

€9,82
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Silikonski kalup Jesmonite - pravokotni pladenj 18,2 × 9,3 × 1,2 cm je praktično in profesionalno orodje za izdelavo elegantnih pladnjev, skled ali okrasnih plošč iz materialov Jesmonite, betonskih mešanic ali drugih smol. Prozoren silikon omogoča enostavno spremljanje postopka ulivanja ter zagotavlja natančne in brezhibne rezultate. Zahvaljujoč prožnemu materialu je končni izdelek enostavno odstraniti brez poškodb, kalup pa je takoj pripravljen za ponovno uporabo. Je enostaven za čiščenje in trpežen, primeren za več projektov. Kalup podpira ustvarjalne realizacije v domovih, delavnicah in šolah - primeren je za izdelavo dizajnerskih pladnjev, stojal, škatlic za nakit ali izvirnih okraskov. Združljiv je z Jesmonitom AC100: priporočeno razmerje za to dimenzijo je približno 40 ml tekočine + 100 g osnove. Ta kalup je odličen dodatek za tiste, ki iščejo ustvarjalno svobodo s podrobnimi rezultati in dolgoročno kakovostjo.Parametri izdelka:- silikonski kalup Jesmonite - pravokotni pladenj- material: Material: prožen prozoren silikon- Dimenzije: 18,2 cm × 9,3 cm × 1,2 cm- Prednosti: Sijajni silikonski izdelki: enostavno odstranjevanje odlitkov, večkratna uporaba, enostavno čiščenje- Uporaba: za večkratno uporabo, večkratna uporaba, enostavno čiščenje: Ustvarjanje okrasnih pladnjev, stojal, škatlic za nakit- Združljivost: iz silikona: Za: Jesmonite AC100 (približno 40 ml tekočine + 100 g osnove), mikrobeton- Primerno za: Za oblikovalce, umetnike, obrtnike, ustvarjalne delavnice
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano