Nazaj v trgovino JSMUC1081036

Silikonski kalup za odlivanje A5 ovitka za prenosni računalnik - 2 kosa

€4,46
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Silikonski kalup za pokrov A5 za prenosnik je praktično in ustvarjalno orodje za vse ljubitelje ročnega dela, ročnega ustvarjanja ali ulivanja smole. Ta komplet vsebuje 2 kosa silikonskega kalupa, ki sta namenjena izdelavi sprednje in zadnje platnice formata A5. Z dimenzijami 22,3 × 16,3 × 0,5 cm je idealen za izdelavo edinstvenih zvezkov, dnevnikov, planerjev ali bullet journals. Kalup ima pripravljene luknje za diske ali obročno vezavo, kar zagotavlja enostavno sestavo lastnega zvezka. Izdelan je iz visokokakovostnega silikona, ki je prožen, primeren za večkratno uporabo in enostaven za čiščenje. Primeren je za delo z epoksidno smolo, poliuretanom, jesmonitom, bleščicami, barvicami ali stisnjenim cvetjem. Ta kalup je kot nalašč za ljubiteljske ustvarjalce, oblikovalce in prodajalce ročnih izdelkov, ki želijo svojo ponudbo obogatiti s personaliziranimi zvezki. Rezultat je edinstven ovitek, ki ne bo le funkcionalen, temveč tudi vizualno impresiven in trpežen

:

  • Silikonski kalup za ovitek dnevnika A5
  • Paket vsebuje: 1: 2 kosa silikonskega kalupa (sprednja in zadnja stran)
  • Dimenzije enega kalupa: 22,3 × 16,3 × 0,5 cm.
  • Material: visokokakovostni silikon
  • Primeren za format A5 in diske/obročno vezavo
  • Za večkratno uporabo, prilagodljiv in enostaven za pranje

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano