Nazaj v trgovino JSMUC1060298

Silikonski kalup za odlivanje 7x7cm - fasetna vaza

€7,84
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za fasetno vazo 7 x 7 cm je odlična izbira za vse ustvarjalce, ki si želijo elegantne in izvirne dekoracije za notranjost. Kalup ima sodobno geometrijsko obliko z ostrimi stranicami, ki po strjevanju ustvarijo vizualno zanimivo površino. Idealen je za vlivanje z jesmonitom, epoksidno smolo, mavcem ali betonom. Zaradi prožnega in gladkega silikona je razstavljanje preprosto, brez nevarnosti poškodovanja podrobnosti. Kalup je primeren za večkratno uporabo, je enostaven za čiščenje in primeren tudi za začetnike. Dobljeni izdelek lahko služi kot vaza za suho cvetje, okrasna posoda, držalo za pisala ali čopiče. Ta oblika bo všeč ljubiteljem minimalizma, skandinavskega sloga in industrijskih dodatkov. Odlična ideja za ročno izdelana darila ali dodatke za sodoben dom.Parametri izdelka:- silikonski kalup za vlivanje - fasetna vaza- dimenzije kalupa: 7 x 7 cm- Material: silikon (mehak, prožen, trpežen)- Primeren za: Za uporabo v kalupu: Jesmonit, smola, beton, mavec- Sodobna fasetna oblika- Enostavno odstranjevanje iz kalupa, večkratna uporaba
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano