Silikonski kalup za litje - rože

€2,97
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za milo s cvetličnim vzorcem je idealen pomočnik za vse, ki izdelujejo lastno kozmetiko ali izvirna darila. Vsebuje šest predalčkov z različno oblikovanimi cvetovi - od nežnih cvetnih lističev do presenetljivih geometrijskih vzorcev. Zaradi visokokakovostnega silikona je kalup prožen, se ne oprijemlje in je enostaven za uporabo. Primeren je ne le za vlivanje mil, temveč tudi za izdelavo voskov, kopalnih bomb ali ustvarjalnih mavčnih okraskov. Ta izdelek še posebej cenijo rokodelci, obrtniki in tudi začetni navdušenci, ki iščejo preprost način za ustvarjanje estetskih in izvirnih izdelkov. Kalup je primeren za večkratno uporabo, je enostaven za čiščenje in zagotavlja lepe in podrobne odlitke brez napora.Parametri izdelka:Silikonski kalup za vlivanjeBarva: rozaŠtevilo predelkov: 1: Mere kalupa: 6Mizica kalupa: 1: 26.4 x 16.4 cmDiameters of compartments: 6,7 - 7,5 cmUporaba: za izdelavo mil, voskov, okraskov, dekoracij.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano