Silikonski kalup za litje - rože

€1,97
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski model za milo z motivom vrtnice vam omogoča ustvarjanje edinstvenih mil z nežnim cvetličnim reliefom, ki pritegne pozornost že na prvi pogled. Zaradi šestih okroglih predalčkov z natančno izdelanim vzorcem je idealen za vse, ki želijo svojim ročno izdelanim izdelkom dati romantičen in eleganten videz. Izdelan je iz prožnega silikona, ki se ne oprijemlje, zato je milo po strditvi enostavno odstraniti, ne da bi pri tem poškodovali obliko. Primeren je ne le za izdelavo mila, temveč tudi za vlivanje voska, mavčnih okraskov in kopalnih bomb. Ta kalup je idealen za proizvajalce domače kozmetike, kreativne ustvarjalce in vse, ki imajo radi izvirna darila.Parametri izdelka:Silikonski kalup za vlivanjeBarva: rožnataŠtevilo predelkov: 1: 6Premer enega kalupa: 1,5 cm: Mere celotnega kalupa: 7,3 cmMere celotnega kalupa: 7,3 cmMere celotnega kalupa: 7,3 cmMere celotnega kalupa: 7,3 cm: Moda: 24,4 x 16,3 cmUporaba: mila, voski, mavec, kozmetični odlitki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano