Silikonski kalup za litje - pravokotniki

€3,96
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za milo z 12 pravokotnimi predeli je idealno orodje za vse, ki se ukvarjajo s proizvodnjo naravne kozmetike ali dekorativnih odlitkov. Zaradi svojih dimenzij je primeren za izdelavo manjših mil, ki so kot nalašč za vzorce, potovalne pakete ali darilne komplete. Izdelan je iz visokokakovostnega prožnega silikona, ki omogoča enostavno odstranjevanje končnega izdelka in ga je tudi enostavno čistiti. Oblika predalčkov je idealna tudi za izdelavo voska za aroma svetilke ali mavčne dekoracije. Zaradi trdne konstrukcije ter odpornosti na vročino in mraz lahko kalup večkrat uporabite, ne da bi izgubil obliko ali prožnost. Primeren je za ljubiteljske ustvarjalce, obrtnike in začetnike pri izdelavi mila, ki bodo cenili njegovo preprosto uporabo in čisto zasnovo.Parametri izdelka:Silikonski kalup za vlivanjeBarva: vijoličnaŠtevilo predalčkov: 1: Mere kalupa: 12Mere kalupa: 1,5 cm: Mere: 29,6 x 17,2 cmMere enega oddelka: 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12: Primerno za: izdelavo mil, voskov, mavčnih dekoracij, mavčnih dekoracij
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano