Silikonski kalup za litje - oblaki

€2,97
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
S tem silikonskim modelom za milo v obliki oblakov svojim ustvarjalnim projektom dodajte pridih pravljične fantazije. Idealen je za izdelavo izvirnih glicerinskih ali naravnih mil, pa tudi voskov, mavčnih okraskov ali majhnih kopalnih bomb. Debelejše stene kalupa zagotavljajo stabilnost pri vlivanju materiala, nastala oblika pa je podrobna in jo je enostavno odstraniti. Šest vdolbinic v obliki oblačka bo še posebej všeč tistim, ki želijo v kopalnico ali kot darilo vnesti nežen in igriv dizajn. Silikonski kalup je odporen na temperature, prožen in enostaven za čiščenje - zato je orodje za večkratno uporabo, primerno za začetnike in izkušene ustvarjalce ročno izdelanih izdelkov. parametri izdelka:
  • Silikonski kalup za vlivanje
  • Barva: roza
  • Oblika: silikonski model: Oblak:
  • Število predalčkov: 6
  • Dimenzije kalupa: 16,8 × 15,9 × 3,5 cm
  • Primerno za: milo, vosek, mavec, smolo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano