Silikonski kalup za litje - krogi

€2,97
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za milo z okroglimi predeli je idealen pripomoček za vse, ki se ukvarjajo z izdelavo mil, sveč, voščenih odlitkov ali ustvarjalnih projektov "naredi sam". Kalup vsebuje 8 redno razporejenih predalčkov s premerom 5,6 cm, ki omogočajo izdelavo elegantnih in praktičnih izdelkov z gladko površino. Ta kalup je izdelan iz visokokakovostnega silikona, ki je odporen proti vročini, prožen in enostaven za čiščenje, zato zagotavlja enostavno odstranjevanje končnih izdelkov, ne da bi poškodoval njihovo obliko. Primeren za začetnike in napredne ustvarjalce. Je odlična izbira za proizvajalce naravne kozmetike, izdelovalce milnih daril ali okrasnih dodatkov za dom

. parametri izdelka:

  • Silikonski livni kalup
  • Barva: rdeča
  • Oblika: okrogla
  • Število predalčkov: 1: 8
  • Dimenzije kalupa: 29 x 16,8 x približno 2,8 cm.
  • Premer enega predalčka: 5,6 cm.
  • Primerno za: izdelavo mila, voska, sveč, mavčnih odlitkov


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano