Silikonski kalup za litje - kocke

€2,97
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za milo s 24 majhnimi kvadratnimi oddelki je idealen za izdelavo domačih mil, voskov ali ustvarjalnih okraskov iz mavca. Zaradi prožnega in nelepljivega silikona se odlitki zlahka odstranijo, kalup pa se udobno očisti. Kvadratna oblika vsakega predela omogoča izdelavo enakomernih kosov, ki so kot nalašč za majhna darila, vzorce, kocke za taljenje voska ali aromaterapevtska mila. Kalup je primeren za ljubiteljske ustvarjalce in profesionalce, ki delajo z glicerinsko maso, voskom ali gipsom. Je lahek, prilagodljiv in praktičen za večkratno uporabo pri različnih ustvarjalnih projektih: Silikon- barva: rožnata- dimenzije kalupa: 24,5 x 21 cm- Število predalčkov: 1: 24- Dimenzije enega predalčka: 24- Velikost enega predalčka: 5,5 cm: 3 x 4 x 1,5 cm- Uporaba: izdelava mila, oblikovanje voska, dekoracije iz mavca.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano