Nazaj v trgovino JSMUC1060407

Silikonski kalup za litje 9,1x4,5x4 cm - fasetna škatlica za nakit

€7,84
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za brušeno škatlo s pokrovom, ki meri 9,1 x 4,5 x 4 cm, je idealno orodje za vse ustvarjalce, ki imajo radi edinstvene dekorativne odlitke. Kalup vam omogoča izdelavo elegantne posode z geometrijskim vzorcem, ki jo lahko uporabite kot škatlico za nakit, posodo za manjše predmete, svečo ali dekoracijo za notranjost. Izdelan je iz visokokakovostnega in prožnega silikona, zato je enostaven za uporabo, ga je mogoče ponovno uporabiti, nastali odlitek pa je mogoče enostavno odstraniti brez poškodb. Odličen je za delo z jesmonitom, epoksidno smolo, mavcem in betonom. Ta izdelek bodo cenili profesionalni oblikovalci in ljubiteljski ustvarjalci, ki radi izdelujejo svoje dodatke, darila ali umetniške predmete. Škatla s pokrovom, izdelana s tem kalupom, ima izviren, razkošen videz, ki pritegne pozornost že na prvi pogled

:

  • Vrhunski izdelki: silikonski livni kalup - škatlica za nakit z brušenim pokrovom
  • Dimenzije: Dimenzije: 9,1 x 4,5 x 4 cm
  • Material: visokokakovostni silikon
  • Primeren za: silikon za jesenit, smolo, beton, mavec.
  • Oblika: geometrijska s pokrovom
  • Za večkratno uporabo, prilagodljiv, enostaven za čiščenje


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano