Nazaj v trgovino JSMUC1060044

Silikonski kalup za litje 10x6,8 cm - okrogel cvetlični lonček

€7,84
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Silikonski kalup za cvetlične lončke Jesmonite premera 10 cm × višine 6,8 cm je visokokakovostno orodje za izdelavo dekorativnih cvetličnih lončkov, svečnikov ali oblikovalskih držal iz smole Jesmonite ali mikrocementa. Narejen je iz prozornega prožnega silikona in omogoča natančno spremljanje procesa strjevanja, njegova prožnost pa olajša vlivanje tudi debelejših materialov. Kalup je primeren za večkratno uporabo, je enostaven za čiščenje in ne pušča prask - idealen za individualne projekte domačih ustvarjalcev, oblikovalcev in ustvarjalnih delavnic. S to obliko lahko vsak posameznik ustvari eleganten sodoben cvetlični lonček za zelišča, okrasne aranžmaje ali majhne samostoječe predmete. Priporočeni odmerek Jesmonita AC100 za ta volumen je približno 100 ml tekočine + 250 g osnove, odvisno od želene debeline stene. Kalup omogoča eksperimentiranje z barvnimi pigmenti, teksturami in dodatki, kot so kamni Glassroxx ali kovinski vložki

:

  • Jesmonitni silikonski kalup za cvetlične lončke
  • Material: Material: prozoren prožen silikon
  • Dimenzije: Premer: 10 cm, višina: 6,8 cm.
  • Prednosti: Slabost: enostavno sproščanje, večkratna uporaba, enostavno čiščenje.
  • Uporaba: Izvedba dekorativnih cvetličnih loncev, svečnikov, stojal iz jesmonita
  • Kompatibilnost: Jesmonit AC100 ali mikro cement, pigmenti, kamni
  • Primerno za: Za oblikovalce, obrtnike, kreativne ustvarjalce.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano