Silikonski kalup - rebrasti cilinder z lokom

€13,79
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Odkrijte sodobno estetiko in preprostost ustvarjanja s tem silikonskim kalupom za sveče in odlivanje okraskov - rebrasti valj z lokom, ki je zasnovan za ustvarjalno odlivanje sveč, betonskih okraskov in oblikovalskih dodatkov. Paket vsebuje dva prilagodljiva silikonska kalupa z višino 11 in 14 cm ter premerom 4 cm. Zaradi elegantne oblike in rebraste površine z lokom sta idealna za izdelavo elegantnih notranjih dodatkov ali izvirnih daril. Material kalupov je primeren za beton, mavec, stearin in epoksidno smolo, zato je mogoče eksperimentirati z različnimi površinami in barvami. Gladek silikon zagotavlja enostavno odstranjevanje odlitkov in možnost ponovne uporabe. Kalupi so trpežni, enostavni za čiščenje (le sperite jih v milnici) in so idealni tudi za začetnike v ustvarjanju. S tem kompletom ne boste ustvarjali le sveč, temveč tudi sodobne okraske za dom, ki bodo pritegnili pozornost s svojo obliko in strukturo.Parametri izdelka:silikonski kalup za sveče, okraske, beton, smolo in ometMere: višina 11 + 14 cm, premer 4 + 4 cmoblika: rebrasti valj z lokomprimeren za: beton, omet, stearin, smolouporaba: vlivanje sveč, okraskov, oblikovnih predmetovvzdrževanje: pranje v milnati vodipakiranje: 2 kosa / 1 komplet
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano