Silikonski kalup - rebrasta raztrganina

€13,79
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
S tem silikonskim livnim modelom v obliki rebraste solze, ki je idealen za izdelavo oblikovalskih sveč, okraskov ali odlitkov iz smole, mavca ali betona, svojim projektom dodajte stilsko eleganco. Kalup je izdelan iz trpežnega in prožnega silikona, ki omogoča enostavno odstranjevanje končnega izdelka in zagotavlja gladko površino. Zaradi elegantne oblike kapljice z nežnim rebričenjem je še posebej primeren za izdelavo sodobnih notranjih dodatkov ali kot izvirno darilo. To obliko odlitka lahko uporabite večkrat - po uporabi jo le operite v milnici. Višina 8 cm in premer 7 cm sta idealni dimenziji za izdelavo izvirne sveče ali majhnega dekorativnega predmeta. Oblika je primerna za začetnike in napredne uporabnike, ki želijo svoje projekte dvigniti na novo estetsko raven.

Parametri izdelka:

  • Silikonski kalup za sveče, okraske, smolo, beton in mavec
  • Dimenzije: višina 8 cm, premer 7 cm
  • Oblika: rebrasta oblika solze
  • Primerno za: beton, mavec, stearin, smolo
  • Uporaba: odlivanje sveč, okraskov, oblikovalskih predmetov
  • Vzdrževanje: pranje v milnici
  • Pakiranje: 1 kos

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano