Silikonski kalup - kvadrat z mehurčki

€10,79
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Prilagodljiv in trpežen silikonski kalup kvadratne oblike z mehurčkasto površino je idealno orodje za ustvarjalno odlivanje. Združljiv je z različnimi materiali, kot so beton, mavec, vosek za sveče ali smola, kar omogoča ustvarjanje številnih dekorativnih predmetov. Notranja površina kalupa zagotavlja gladek končni izdelek in olajša odstranjevanje odlitkov po strditvi. Po uporabi kalup preprosto operite v milnici in pripravljen je za nadaljnje projekte. Ta kalup je primeren tako za začetnike kot za napredne ustvarjalce, ki želijo svoj dom obogatiti z edinstvenimi okraski ali ustvariti izvirna darila.Parametri izdelka:silikonski kalup kvadratne oblike z mehurčkasto površinoMaterial: silikonMerjave: višina 5 cm, premer 6 cm, širina 6 cmOblika: kvadrat z mehurčkiPrimeren za: beton, mavec, vosek za sveče, smoloUporaba: pranje v milniciPakiranje: 1 kos
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano