Silikonski kalup - kozarec s pokrovom

Na zalogi
€9,91
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Silikonski kalup - kozarec s pokrovom

S tem silikonskim kalupom za vlivanje - kozarec s pokrovom, ki je idealen za izdelavo funkcionalnih in dekorativnih notranjih predmetov, ustvarite svojo elegantno škatlico za drobnarije. Prilagodljiv in trpežen silikonski kalup omogoča enostavno vlivanje iz materialov, kot so beton, mavec ali epoksidna smola. Dobljeni kozarec z višino 4,5 cm in premerom 7,5 cm je primeren za shranjevanje nakita, pisarniških potrebščin, kozmetičnih podrobnosti ali kot oblikovalski element na polici ali mizi. Zaradi gladke silikonske površine se odlitki zlahka odstranijo brez poškodb, kalup pa lahko po uporabi enostavno operete v milnici. Silikonski kalup za kozarec s pokrovom je odlična izbira za začetnike in napredne ustvarjalce, ki želijo v svoje projekte vnesti praktičnost in oblikovanje. Uporabljajte ga večkrat in ustvarite svojo serijo edinstvenih dodatkov za dom ali izvirnih ročno izdelanih daril

:

  • Silikonski kalup za vlivanje betona, mavca, smole
  • Oblika: Oblika: okrogel kozarec s pokrovom
  • Dimenzije: Višina 4,5 cm, premer 7,5 cm
  • Uporaba: Uporabnost: Odlivanje kozarcev, okraskov, posodic za nakit in drobnarij
  • Primerno za: Za posode za posode: beton, mavec, smola.
  • Vzdrževanje: Oskrba: umivanje v milnici
  • Pakiranje: 1 kos

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano