Silikonski kalup - geometrijske oblike

Na zalogi
€13,79
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
S tem vsestranskim kompletom silikonskih kalupov za vlivanje - 4 oblike, ki vključujejo kvadratni, krožni, ovalni in šestkotni kalup - ustvarite svoje okrasne sklede in podstavke. Vsak kalup ima višino 1-1,5 cm in premer od 9 do 11,2 cm, zato je idealna podlaga za ustvarjanje notranjih dodatkov iz betona, mavca ali epoksidne smole. Ti silikonski kalupi za dekoracije so prilagodljivi, trpežni in jih je mogoče ponovno uporabiti, zato so primerni tako za začetnike kot za napredne ustvarjalce. Gladka silikonska površina zagotavlja enostavno odstranjevanje odlitkov in čiste linije brez ostankov materiala. Sklede, ki jih ustvarite, so idealne za shranjevanje nakita, ključev, drobnarij ali kot sodobni oblikovalski elementi v domu. Po uporabi kalupe preprosto sperite v milnici in takoj jih lahko ponovno uporabite za naslednji projekt. Odlična izbira za vse ljubitelje ustvarjanja in dekoracij "naredi sam"

:

  • Material: Slika 1: Material: silikonski kalup za mavec, beton in smolo
  • Število kosov: Število kosov: 4 kosi v paketu
  • Oblika: Kvadrat, krog, oval, šesterokotnik
  • Dimenzije: višina 1-1,5 cm, premer 9-11,2 cm
  • Uporaba: Uporabljajte za litje sklede, podstavkov, dekorativnih predmetov.
  • Primerno za: Vroče: mavec, beton, smola
  • Vzdrževanje: Orodje: umivanje v milnici.
  • Pakiranje: 1 komplet / 4 kalupi

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano