Silikonski kalup cvetovi - 6 kos.

€10,91
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Silikonski kalup z motivi cvetov je primeren za ulivanje mil, sveč ali okraskov iz materialov, kot so mavec ali cement. Uporabite ga lahko tudi za ulivanje pri delu z živili. Kalup vsebuje 6 enakih izrezov z zaobljenimi robovi in ​​dimenzijami od 6 do 7.5 cm. Med uporabo ne presegajte temperatur od -40 °C do 230 °C. S tem silikonskim orodjem ustvarite zanimive okraske ali okusne dobrote.

lastnosti izdelka:

  • silikonski kalup - cvetovi
  • primeren za ulivanje okraskov ali živil
  • 6 različnih odprtin
  • obseg: 75 ml
  • velikost izrezov (cm): 6 x 7.5
  • največja globina izreza: 2,6 cm
  • uporaba pri temperaturi od -40 °C do 230 °C
  • dimenzija celotnega kalupa (cm): 25.5 x 16.5
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano