Nazaj v trgovino RTL24192021

Sijajni medij AMSTERDAM Extra Heavy 1000ml

Na zalogi
(5)
€36,49
€36,49 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Sijajni medij AMSTERDAM Extra Heavy 1000ml znamke Royal TALENS

Namen: poveča viskoznosti, sijaj in prozornost akrilnih barv

Sastav: disperzije akrilne smole, materijali za zgostitev

Karakteristike:

  • produkt mlečne barve, ki s sušenjem postane brezbarven in prozoren 
  • naredi akrilne barve bolj goste
  • omogoča uporabo ene poteze extremno gostih vrst akrilnih barv
  • primeren je tudi za lepljenje vseh vrst materiala 
  • uporabljati na temperaturi nad 10 ° C
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ta gostota je čisto druga liga, odlično se dela z njo pri ustvarjanju struktur z visokim reliefom.

Romana Preverjena ocena

Super izdelek za moderno umetnost, pasta popolnoma perfektno drži obliko.

Diana Preverjena ocena

Dolgo sem iskala nekaj, kar ohrani sledi čopiča tudi po sušenju, in to Extra Heavy medium me ni razočaralo.

Patricija Preverjena ocena

Kot profesionalec cenim, da barva ne izgubi nasičenosti niti pri mešanju z večjo količino tega medija.

Martin Preverjena ocena

Kupil sem ga sinu za modeliranje in ustvarjanje detajlov na platnu, nad njim je navdušen.

Peter Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano