Nazaj v trgovino PRIP3750SET1SYNT_14

Set univerzalnih čopičev PRINCETON Select 3 – 6 delni


Izberi
€24,50
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set univerzalnih umetniških čopičev serije PRINCETON Select s sintetičnimi ščetinami in kratkim ročajem je namenjen slikanju z akrilom, oljem in akvarelom. Ponuja uravnotežen izbor oblik in velikosti za natančne linije, detajle ter enakomerne barvne ploskve. Izbirate lahko med 3- ali 6-delnim setom glede na svoje ustvarjalne potrebe.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta ščetin: sintetične
  • Ročaj: kratek
  • Primeren za: olje, akril, akvarel
  • Velikost pakiranja: 3 – 6 kosov (glede na izbrano različico)
  • Oblike v 3-delnem setu: poševni ploščati 3/8", ploščati pralni (wash) 3/4", okrogli 5
  • Dimenzije pakiranja (3 kosi): 76 × 11 × 273 mm

Uporaba in nega

Kombinacija različnih oblik pokriva vse osnovne slikarske tehnike – poševni ploščati čopič je odličen za ostre robove in kote, ploščati čopič za nanos večjih ploskev barve, okrogli čopič pa za natančne linije in detajle. Po uporabi čopiče temeljito očistite z mlačno vodo in blagim milom (pri oljnih barvah najprej z ustreznim čistilom), nežno oblikujte konico ter jih posušite v vodoravnem položaju.

Pogosta vprašanja

Za katere slikarske tehnike so čopiči primerni? Čopiči so univerzalni in primerni za akrilne, oljne ter akvarelne barve.

Katere oblike vsebuje 3-delni set? 3-delni set vsebuje poševni ploščati čopič velikosti 3/8", ploščati pralni čopič 3/4" in okrogli čopič velikosti 5.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano