Nazaj v trgovino NVP1941061

Set umetniških akvarelov White Nights / 24x2,5ml

(3)
€51,48
€858,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Set umetniških akvarelov White Nights / 24x2,5mlRuska blagovna znamka Nevskaya Palitra prihaja z novim setom akvarelov White Nights. Ta komplet bo navdušil ne le izkušene, temveč tudi začetne umetnike! Slikanje z akvareli za umetnike predstavlja sprostitev in odlično izražanje čustev. Njihova močna stran je nežen akvarelni učinek in barvni tok. Komplet vsebuje 24 akvarelov na vodni osnovi, ki so shranjeni v obliki trdnih kock (barvna kocka je shranjena v plastičnem lončku v obliki kocke) s prostornino 2,5 ml. Izdelane so iz visokokakovostnih izbranih pigmentov z veliko nasičenostjo in svetlostjo. Primerne so za slikanje na površine, kot sta trdi papir (risalni) ali akvarelni papir. Za nanašanje barve je priporočljivo uporabljati okrogle čopiče s tankimi do sintetičnimi lasmi. Barve so shranjene v drsni papirnati embalaži, vsaka barva pa ima na podlagi svoj plastični lonček.Lastnosti:- razredčljive z vodo, na vodni osnovi- barve so visoko pigmentirane in kakovostne, polprozorne do motne- obstojnost barv na svetlobo je odvisna od barve (+, ++, +++)- komplet vsebuje 24 x 2,5 ml barv- možnost fiksiranja z lakom približno v 24 urah- odličen namig za dariloGalerija fotografijPoglejte video o uporabi tega izdelka.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Te akvarelne barve so čudovite. Lepo se plastijo in rezultati so kot od profesionalca.

Jana Preverjena ocena

Ti akvareli imajo neverjetno pigmentacijo in se lepo razlivajo, zame kot profesionalca je to jasna izbira za atelje.

Andrea Preverjena ocena

Komplet vsebuje čudovite odtenke, barve so zelo nasičene in delo z njimi je užitek, hči je nad njimi navdušena.

Natalija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano