Nazaj v trgovino JOV5066B

Set otroških barv JOVI Premium tekoča tempera 6 x 500 ml – različica B

€29,50
€9,83 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set tekočih temper JOVI Premium 6 x 500 ml (različica B) ponuja nasičene in živahne odtenke z visoko pokrivnostjo, pripravljene za takojšnjo uporabo neposredno iz plastenke. Te barve na vodni osnovi so posebej zasnovane za šolske projekte in otroško ustvarjanje od 3. leta starosti dalje. Odlikujejo se po gladki tekoči teksturi, preprostem mešanju ter naravni sestavi brez glutena.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Premium
  • Pakiranje: set 6 x 500 ml (različica B)
  • Oblika: tekoča tempera
  • Barvna lestvica: večbarvni izbor odtenkov
  • Lastnosti sestave: na vodni osnovi, naravne sestavine, brez glutena
  • Certifikat: EN 71
  • Namen: za otroke od 3. leta starosti in šolsko ustvarjanje

Uporaba in tehnike

Tempere so pripravljene za slikanje brez redčenja ter se nanašajo s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico na vpojne podlage, kot so papir, karton, lepenka, les, tekstil in modelirna masa. Hitro se sušijo, omogočajo medsebojno mešanje za ustvarjanje novih barvnih tonov, praktičen pokrovček za natančno doziranje pa preprečuje nepotrebno razlivanje.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali se te otroške barve zlahka sperejo z oblačil? Da, barve JOVI Premium se zlahka odstranijo z rok in operejo z večine običajnih tekstilij.

Na katere površine lahko nanašamo barvo? Barva se odlično oprime vpojnih materialov, kot so papir, karton, les, blago in posušena modelirna masa.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano