Set tattoo markerjev KREUL - 4 kos

Na zalogi
(1)
€16,56
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet markerjev za tetoviranje nemške znamke KREUL je sestavljen iz posebnih markerjev, ki jih lahko uporabite za poslikavo telesa. S tattoo pisalom lahko hitro in predvsem brez bolečin ustvarite odlične okrasne vzorce na telesu. Primerne so za moderno poslikavo, ki jo lahko igrivo uporabite na raznih zabavah, zabavah, pustnih rajah, otroških rojstnodnevnih zabavah in podobno. Marker vsebuje vodno redčljivo črnilo in je na koži obstojen do 5 dni. Zagotavlja enostavno uporabo zahvaljujoč fini konici peresa s čopičem.

KAKO UPORABLJATI?

Pred barvanjem mora biti koža ustrezno razmaščena. Stresite marker, da se črnilo enakomerno porazdeli, in narišite. Narišete lahko poljubne vzorce, vendar je zaradi enostavnosti priporočljivo uporabiti predloge, ki so priložene paketu. Takoj po uporabi zaprite pokrovček, da preprečite izsušitev konice. Črnilo lahko sperete s kože s čisto vodo in milom.

značilnosti izdelka:

  • komplet tattoo markerjev TATTOO KREUL za risanje na kožo
  • kozmetično črnilo na vodni osnovi
  • dermatološko testirano in odobreno
  • brez parabenov, na rastlinski osnovi
  • brez vonja
  • hitro -sušenje
  • nova fleksibilna konica
  • pranje s kože s čisto vodo in milom
  • pranje iz blaga pri 30 stopinjah Celzija
  • embalaža vključuje : 4 x tattoo markerji (roza, modri, zeleni, črni) in 3 x šablona (sidro, metulj, zvezdice)

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

S flomastri za kožo se mi je super risalo, na zabavi je poželo velik uspeh in na roki so zdržali vse do naslednjega dne, ne da bi se razmazali.

Igor Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano