Nazaj v trgovino SCH71108097

Set profesionalnih oljnih barv v tubah Schmincke Norma Professional 8 x 20 ml

Na zalogi
(5)
€58,90
€368,13 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Najkakovostnejše oljne barve za umetnike Norma Professional je bila zasnovana posebej za zahtevno in profesionalno oljno slikanje. Barvni odtenki so izdelani po individualnih recepturah in poleg izbranih lanenih in sončničnih olj vsebujejo najboljše umetniške pigmente v najvišji koncentraciji in čistosti. To zagotavlja izjemno svetilnost in sijaj vseh tonov. Barve se tradicionalno meljejo na trivaljnem mlinu in pred stekleničenjem zorijo približno tri mesece. Ta postopek zagotavlja optimalen razvoj surovin v čisti oljni barvi. Ekološko ozaveščena formulacija vključuje uporabo številnih naravnih, obnovljivih sestavin, kot so rastlinska olja in sestavine. Oljna barva Schmincke Norma ima gostejšo konsistenco, zahvaljujoč kateri je izjemno dolgo obstojna. Olja so primerna tudi za impasto tehniko. Privoščite si kakovosten likovni material in ustvarite unikatne umetnine z izdelki Schmincke.

značilnosti izdelka

  • set profesionalnih oljnih barv v tubah Schmincke Norma Professional
  • vrhunska kakovost, dober oprijem
  • najvišja svetlobna obstojnost (4 - 5 zvezdic)
  • komplet vsebuje barve: 114 titan bela, 236 limonino rumena, 312 kadmij rdeča, 318 noro rdeča, 418 prusko modra, 502 krom oksid zelena, 600 naravna svetlo oker in 704 slonokoščena črna
  • garancija nemške kakovosti
  • prostornina vsake tube 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Schmincke je preprosto svetovni vrh, te oljne barve imajo čudovito pigmentacijo in se z njimi odlično dela na platnu.

Jakub Preverjena ocena

Kupil sem ta komplet za atelje in sem navdušen, barve se odlično mešajo in imajo neverjetno kremasto konsistenco.

Adam Preverjena ocena

Zelo kakovostne barve, nasičeni odtenki in zdržijo res dolgo tudi pri vsakodnevnem slikanju.

Ondrej Preverjena ocena

Za študenta umetniške šole je to idealna naložba, kakovost materiala je neprimerljiva s poceni alternativami.

David Preverjena ocena

Odličen komplet, barve so maslene in lepo obstojne tudi po sušenju.

Simon Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano