Nazaj v trgovino WNN0193548

Set profesionalnih akvarelov Winsor&Newton Black Box

(4)
€75,28
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set profesionalnih akvarelov Winsor&Newton Black Box

Brend Winsor & Newton vam predstavlja nov set akvarelov v darilni embalaži Black Box. Ta znamka ima več kot 170 let izkušenj v proizvodnji barv za slikanje, in je zato eden od vodilnih svetovnih znamk na tem področju. Set vsebuje 12 barv v posodicah, nameščenih v kovinsko škatlo, v kateri je protor še za 12 barv. V proizvodnji vodenih barv se uporabljajo le najčistejši pigmenti, znani po svojem lesku, obstojnosti in intenzivnosti barv. Barve so transparentne zahvaljujoč posebnem procesu izdelave. Če jih nanesete v tankom sloju, z dosti vode, boste lahko pod baro videli belino papirja. Stopnja transparentnosti je odvisna od naravnih značilnosti pigmentov. Barve so trajne, s stopnjo A ili AA.

Set vsebuje:

  • 12 posodic z akvareli
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 4 mnenj

Ta komplet 5 finelinerjev je bil zame odlična izkušnja. Gladko drsijo po svinčnikovih linijah in se ne razmažejo pri brisanju z radirko. Na embalaži piše, da so vodoodporni, in res je tako – ko sem poskusil čez nanesti akvarel, je črnilo zdržalo. Velikosti so pregledno označene na vrhu in dnu vsakega finelinerja.

Janez Preverjena ocena

Nedavno sem preizkusila ta komplet 5 finelinerjev in sem navdušena nad kakovostjo. Komplet vsebuje pet različnih velikosti – idealno za različne namene, od finih detajlov do debelih linij. Črnilo teče gladko in enakomerno, brez preskakovanja ali razmazovanja. Pigment je bogat in temen, kar je pomembno za risbe z visokim kontrastom. Finelinerji so tudi vodoodporni in svetlobno obstojni.

Ivana Preverjena ocena

Te finelinerje je užitek uporabljati. Še posebej mi je všeč velikost 0,8 mm. Imajo prijeten upor na papirju, ne da bi praskali ali preskakovali. Komplet ponuja pet širin črt, kar zadostuje za skoraj vsak projekt. Črnilo teče lepo, a ne preveč prosto – umetnik ima odličen nadzor. Vodoodpornost sem testirala in res deluje, vendar je treba pred slikanjem počakati približno dve minuti, da se črnilo popolnoma posuši.

Silvia Preverjena ocena

Te finelinerje je užitek uporabljati. Prijeten upor na papirju brez praskanja ali preskakovanja. Komplet ponuja pet širin črt. Črnilo teče lepo, z dobrim nadzorom. Vodoodpornost sem testirala – deluje, vendar je treba pred slikanjem počakati približno dve minuti.

Lenka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano