Nazaj v trgovino SCH79112097

Set oljnih barv v leseni škatli Schmincke AKADEMIE 12 x 60 ml

Na zalogi
(3)
€143,82
€199,75 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lluksuzni set oljnih barv v tubah Schmincke AKADEMIE bo očaral še tako zahtevne umetnike. Barve so v čudoviti leseni škatli, v paketu pa je tudi da Vinci čopič. Set oljnih barv Schmincke AKADEMIE ponuja paleto najkakovostnejših pigmentov za oljno slikanje, primernih za vse ravni spretnosti. Oljne barve AKADEMIE® so narejene iz najboljših surovin, iz čistih, svetlobno obstojnih pigmentov in skrbno izbranih olj. Umetnikom zagotavljajo visokokakovostne, svetlobno obstojne in žive barve. Vsi barvni odtenki so gosti, a še vedno prožni. Naravno sončnično olje zagotavlja optimalno enakomerno sušenje in gladko konsistenco v celotnem barvnem spektru. Oljne barve AKADEMIE je mogoče kombinirati in mešati z vsemi drugimi Schmincke oljnimi barvami, kot tudi z vsemi Schmincke oljnimi barvami.

značilnosti izdelka:


  • oljne barve Schmincke AKADEMIJA
  • v leseni škatli
  • priložen je čopič da Vinci
  • svetlobna konstanta
  • visok delež pigmentov
  • gosto
  • gladka konsistenca
  • razredčljiv z medijem
  • hitro in enakomerno sušenje
  • izdelano v Nemčiji
  • 8 x 60 ml tub

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ta lesena škatla v mojem ateljeju izgleda zares luksuzno in vse imam lepo pospravljeno na enem mestu. Barve imajo popolno prekrivnost, točno takšno, kot jo pričakujem od znamke Schmincke.

Eduard Preverjena ocena

Ta komplet sem dobila kot darilo za obletnico in je najboljša stvar, kar sem jih kdaj dobila. Kakovost barv je osupljiva.

Branislav Preverjena ocena

Profesionalna zadeva, ni kaj dodati.

Jana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano