Set oljnih barv Umton O-36 36x20ml

€177,54
€246,58 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljna barva Umton

Profesionalne oljne barve češke znamke Umton so popolne za slikarje in začetnike, s svojo kakovostjo pa se lahko primerjajo tudi s kakovostvnimi barvami največjih evropskih proizvajalcev.

Karakteristike:

  • Izdelane iz prvorazrednih drobnih pigmentov prestižnih evropskih proizvajalcev
  • Brez neželjenih abrazivnih dodatkov
  • Zelo odporne na različne vremenske razmere
  • Najnižja stopnja odpornosti na svetlobo je označena z eno zvezdico
  • Najvišja stopnja odpornosti na svetlobo je označena s tremi zvezdicami in zagotavlja, da barva na dolgi rok ne bo zbledela.
  • Barve vsebujejo poseben naravni stabilizator, ki ima funkcijo nevtralizatorja in tako podaljša trajnost in doslednost barve.
  • Set vsebuje:

    Titanium bela

    Titanium bela

    Kadmium svetlo rumena

    Kadmium srednje rumena

    Kadmium temno rumena

    Kadmium svetlo oranžna

    Kadmium temno oranžna

    Kadmium srednje rdeča

    Kadmium temno rdeča

    Temno rdeča

    Oker svetla

    Oker zlata

    Oker temna

    Sienna naravna

    Sienna burnt

    Umbra naravna

    Umbra burnt

    Črna

    Kraljevsko temno modra

    Azurna modra

    Nebeško modra

    Kobalt temna

    Ultramarine temna

    Trajno modra

    Prusko modra

    Kobalt svetlo vijolična

    Ultramarine rdeča

    Kadmium-krom sijajno zelena

    Kadmium-krom srednje zelena

    Vert Paolo Veronese

    Hromoksid ognjeni

    Kobalt temno zelena

    Smaragdni lak

    Hromoksid topi

    Srebrna

    Zlata

    Laneno olje 50ml

    Terpentin olje 50ml

    Ploščat čopič naraven – velikošt št. 8

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano