Nazaj v trgovino PBO668620

Set oljnih barv Studio Huile XL Pebeo 24 x 12 ml

(4)
€24,30
€84,38 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve v setu Studio Huile XL Pebeo so odličen dodatek za slikarje začetnike, študente in profesionalne umetnike. Komplet vsebuje 24 barvnih odtenkov in ponuja široko paleto barv, ki jih lahko med seboj pomešate in tako ustvarite vedno več odtenkov. Te visoko pigmentirane barve lahko razredčite s topili in kombinirate z drugimi izdelki, da dosežete želeni učinek. Nanesete jih lahko na različne površine, kot so platno, mdf karton in les, pa tudi na slike z velikimi površinami. Čas sušenja je odvisen od nanesenih slojev in je od 2 do 6 dni. Če želite sliko lakirati, je priporočljivo, da jo sušite 6 do 9 mesecev.



lastnosti izdelka

  • oljne barve Studio Huile XL Pebeo
  • visoko pigmentirane
  • se mešajo med seboj
  • možnost redčenja s topili
  • čas sušenja je 2-6 dni, odvisno od debeline nanesenih slojev
  • pred lakiranjem je priporočljivo sušiti 6 do 9 mesecev
  • komplet vsebuje 24 x 12 ml barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Ogromna izbira barv v tem kompletu me je takoj pritegnila. Zdaj mi ni treba več toliko mešati lastnih odtenkov na paleti.

Veronika Preverjena ocena

Odličen komplet za zahtevnejše slikarje. Barve se čudovito mešajo in rezultat na platnu izgleda profesionalno.

Barbora Preverjena ocena

Kupila sem možu za rojstni dan in navdušen je nad množico možnosti. Zagotovo bomo še naročali.

Ivana Preverjena ocena

Kakovosten komplet, v katerem najdete res vse potrebno za velike projekte. Zelo cenim jasnost posameznih odtenkov.

Silvia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano