Nazaj v trgovino SCH79108097

Set oljnih barv Schmincke AKADEMIE 8 x 20 ml

Na zalogi
(3)
€55,45
€346,56 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet oljnih barv Schmincke AKADEMIE ponuja paleto najkakovostnejših pigmentov za oljne barve, ki so primerni za vse ravni znanja. Oljne barve AKADEMIE® so narejene iz najboljših surovin, iz čistih, svetlobno obstojnih pigmentov in skrbno izbranih olj. Umetnikom zagotavljajo visokokakovostne, svetlobno obstojne in žive barve. Vsi barvni odtenki so gosti, a še vedno prožni. Naravno sončnično olje zagotavlja optimalno enakomerno sušenje in gladko konsistenco v celotnem barvnem spektru. Oljne barve AKADEMIE se lahko kombinirajo in mešajo z vsemi ostalimi Schmincke oljnimi barvami, kot tudi z vsemi mediji Schmincke za oljno slikanje.

značilnosti izdelka:

  • Oljne barve Schmincke AKADEMIE
  • obstojnost na svetlobo
  • visok delež pigmentov
  • gosta
  • gladka konsistenca
  • razredčljivo z mediji
  • hitro in enakomerno sušenje
  • izdelano v Nemčiji
  • 8 x 20 ml tub
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Schmincke je vrhunska znamka, te barve so izjemno pigmentirane in delo z njimi je pravi užitek, čeprav so tube manjše.

Oliver Preverjena ocena

Sem učiteljica likovne vzgoje in te barve rada uporabljam za predstavitve, saj se z njimi dela zelo čisto in natančno.

Viktorija Preverjena ocena

Končno kakovostne barve, ki se ne lomijo in imajo čudovite nasičene tone, zagotovo jih bom kupil ponovno.

Patrik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano