Nazaj v trgovino RTL9020108M

Set oljnih barv Royal Talens ArtCreation / 8 x 12 ml

€13,54
€141,04 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljna barva Royal Talens ArtCreation

Oljne barve nizozemskega proizvajalca Royal Talens so zelo univerzalne in omogočajo izbiro debeline sloja barve – lahko jo nanesete v gostem ali tankem sloju.

Značilosti:

  • Barve so izdelane iz kakovostnega pigmenta in naravnih olj.
  • Odlikuje jih visoka otpornost na svetlost (celo do ), in zahvaljujoč temu ostajajo nespremenjene v muzejskih pogojih najmanj 80 let.
  • Po nanašanju se sušijo in ostajajo v istem stanju kot pri nanosu. Intenzivnost pigmenata in barv ostaja ista.
  • Oljne barve ArtCreation so primerne za razne vrste slikanja z oljnimi barvami: mokro na mokro, nanašanje v slojih ali glazuro.

Set vsebuje:

  • 8 x 12 ml Oljne barve
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano