Nazaj v trgovino KHN16160100000

Set oljnih barv Mánes / 16 ml x 10 kosov

€37,20
€2.325,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Umetniški komplet oljnih barv Mánes blagovne znamke Koh-i-Noor je odlična izbira za vse, ki želijo začeti s tradicionalnim oljnim slikarstvom ali razširiti svojo obstoječo opremo s kakovostnimi orodji. V elegantni embalaži boste našli 10 osnovnih odtenkov oljnih barv v tubah, medij, olje za redčenje, lak, dva čopiča, svinčnik in praktično leseno paleto. Barve odlikujejo visoka pigmentacija, dobra razlivnost in odlična obstojnost. Idealne za učenje starih slikarskih tehnik, portretiranja ali krajinskega slikarstva. Kompaktna embalaža je primerna ne le za studio, temveč tudi za prevoz. Ta komplet vsebuje vse, kar potrebujete za začetek dela - od mešanja odtenkov do končnega lakiranja. Idealen je za študente, začetnike in strastne umetnike, ki iščejo zanesljiv in cenovno dostopen komplet:
  • Vsebina paketa: 10x oljne barve v tubah (16 ml), medij, lak, olje, 2 čopiča, svinčnik, lesena paleta
  • Pigmentacija: visoka
  • Vrsta barv: oljne
  • Uporaba: portreti, krajinsko slikarstvo, umetniško ustvarjanje
  • Embalaža: darilna škatla
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano