Nazaj v trgovino HMDDS285610006

Set mineralnih akvarelnih barv Daniel Smith PRIMATEK / 6x5ml

(5)
€38,58
€1.286,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Izrazite več teksture in globine s temi edinstvenimi PRIMATEK akvarelnimi barvami iz naravnih mineralov z vsega sveta. Vsaka edinstvena barva ustvari čudovito teksturo, ki daje vašemu delu občutek čarobnega gibanja.

Odtenki akvarelov Daniel Smith PrimaTek, izdelani iz pravih mineralnih pigmentov, so neverjetni in raznoliki, od toplih in mehkih do iskrivih in sijočih.

Umetniki so se že od antičnih časov zanašali na pigmente, pridobljene iz Zemlje. In danes se spet vračamo k temu. Iskanje teh mineralov vključuje izlete v oddaljene kraje, identifikacijo visokokakovostnih rudnih žil in kasnejšo nabavo pri lokalnih rudarjih. Trdni minerali se nato obdelajo, da se v notranjosti razkrije njihova barva. Ta pigment naši kemiki in proizvajalci zmešajo s popolnim razmerjem medijev in znova zmeljejo, da poudarijo naravno lepoto vsake barve. Zahvaljujoč skrbni izbiri in skrupuloznemu procesu obdelave vam nudimo najboljše: barve resnično profesionalne kakovosti in konsistence.

Lastnosti izdelka:

  • Komplet akvarelnih barv iz naravnih mineralov
  • Profesionalna kakovost
  • Edinstveni odtenki
  • 6 tubic v kompletu
  • Prostornina ene tube - 5 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 5 mnenj

Sem oboževalka akvarelov Daniel Smith, vključno z akvarelnimi paličicami. Uporabljam jih že leta in še vedno me navdušujejo.

Anna Preverjena ocena

Kupil sem 5 akvarelnih paličic Daniel Smith. Barve, ki sem jih izbral, so bile odlične.

Marija Preverjena ocena

Škoda, da nisem Buff Titanium odkrila že prej. Preizkusila sem različne znamke in ta me je navdušila.

Zuzana Preverjena ocena

Sem oboževalka akvarelnih barv Daniel Smith že leta in pred kratkim sem ugotovila, da jih obožujem tudi v obliki paličic.

Katarina Preverjena ocena

Barva je precej temna, modrozelena, bolj modrozelen odtenek kot turkizna v masstone, vendar se z redčenjem čudovito posvetli.

Monika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano