Nazaj v trgovino KZTMMBM6X20

Set kovinskih barv MAMBO za tekstil in usnje

Na zalogi
(3)
€9,69
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Set kovinskih barv MAMBO za tekstil in usnje, 6 x 20 ml, je idealna rešitev za vse, ki želijo ustvariti edinstvena in trajna dela na različnih tkaninah in usnju. Te akrilne barve na vodni osnovi so brez vonja in po sušenju ustvarijo trden in izjemno elastičen film, ki ne poči in je odporen na učinke vode. Primerne so za svetle in temne tkanine, naravne in sintetične. Barve za tekstil so enostavne za mešanje in omogočajo delo z zračnim čopičem, zato so idealne za tehnologijo FLUID ART. Varne so za otroške igrače, imajo varno embalažo in niso vnetljive ali strupene, kar potrjujejo ustrezni testni protokoli. Barve v kompletu so najbolj priljubljene za barvanje svile, bombaža in sintetičnih tkanin ter usnja in njegovih nadomestkov, kar omogoča izdelavo testnih okraskov, veličastnih panojev, majhnih prtičkov ali izvirnih bluz. Barvo pred uporabo temeljito premešajte in jo po potrebi razredčite z vodo. Pred barvanjem tkanino predhodno operite brez mehčalca za tkanine, posušite in zlikajte. Pri barvanju oblačil priporočamo, da v notranjost vstavite debel papir, da preprečite pronicanje barve. Risbo pritrdite z likalnikom na hrbtni strani za 5 minut, brez pare, pranje pa je mogoče po 48 urah pri temperaturi do 40 stopinj v nežnem načinu. Otroci lahko risbo uporabljajo le pod nadzorom odraslih. Mokro orodje očistite ostankov barve in ga temeljito sperite z vodo. Set pastelnih barv MAMBO za tekstil in usnje, Kompozit 6 x 20 ml, je nepogrešljiv pripomoček za vsakega umetnika, ki želi doseči osupljive in trajne rezultate.Parametri izdelka:- akrilne barve MAMBO- za tekstil in usnje- kovinski odtenki- na vodni osnovi- brez vonja- visoka sposobnost prekrivanja- set 6 x 20 ml.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Odlična trgovina! Blago ustreza opisu. Hitra dostava. Še se bom vrnila.

Petra Preverjena ocena

Te barve sem preizkusila na starih usnjenih supergah in rezultat izgleda kot profesionalno delo, odlično se držijo in ne pokajo.

Lucija Preverjena ocena

Zelo me je presenetilo, kako dobro prekrivajo na temnem tekstilu, vsekakor priporočam vsakemu ustvarjalcu.

Martina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano