Nazaj v trgovino SKRPOXPGBMIX3B

Set gelnih peres SAKURA Gelly / 3-delni (prozorno, črno, belo)

Na zalogi
€6,49
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set gelnih peres SAKURA Gelly vsebuje 3 peresa v kombinaciji prozornega (glazurnega), črnega in belega odtenka. Ta peresa s kremnim gelnim črnilom arhivske kakovosti so odporna na vodo in bledenje, zaradi česar so idealna izbira za ilustratorje, scrapbooking in izdelavo voščilnic. Belo in prozorno pero ustvarjata prekrivne ter sijoče poudarke na temnih in svetlih podlagah, medtem ko črno pero zagotavlja natančne linije in obrobe.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: SAKURA
  • Serija: Gelly
  • Vrsta peresa: gelno pero
  • Pakiranje: set 3 kosov (prozorno z glazuro, črno, belo)
  • Konica: kroglična konica
  • Lastnosti črnila: kremno, arhivska kakovost, vodoodporno, odporno na bledenje
  • Država porekla znamke: Japonska (tradicija od leta 1921)
  • Primernost: za šolarje, študente in ustvarjalce

Uporaba in nanos

Peresa so namenjena risanju, ilustracijam, scrapbookingu in okraševanju voščilnic. Pri delu pero vodite lahkotno in brez pritiska; bela in prekrivna peresa pred uporabo na kratko razpišite na kosu papirja. Nanesena sled potrebuje kratek čas za sušenje, zato bodite previdni pri pisanju z levo roko. Po končanem delu peresa vedno zaprite s pokrovčkom in jih shranjujte v vodoravnem položaju. Črnilo ni primerno za tekstil, namenjen pranju.

Pogosto zastavljena vprašanja

Za katere površine in podlage so peresa primerna? Belo in prozorno pero ustvarjata izrazite poudarke in sijoče učinke na temnih ter svetlih papirnatih podlagah, vendar črnilo ni namenjeno tekstilu, ki se pere.

Kako pravilno shranjevati peresa? Po uporabi vedno tesno namestite pokrovčke in peresa hranite v vodoravni legi.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano