Nazaj v trgovino DLR216940300

Set čopičev za oljne barve DALER ROWNEY Simply – prašičja ščetina, 3 kosi, velikost 1

Na zalogi
€3,19
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set 3 čopičev za olje DALER ROWNEY Simply velikosti 1 je zasnovan za začetnike in ljubiteljske ustvarjalce. Trda prašičja ščetina odlično prenaša gosto barvo, zanesljivo drži potezo ter ustvarja izrazite teksture, značilne za oljno slikanje in gosti (heavy body) akril. Zaradi kratkega ročaja se s čopiči odlično dela od blizu pri slikanju detajlov ter osnovnih oblik.

Nega čopičev je enostavna: po delu z oljem barvo preprosto obrišite s krpo, čopič očistite s topilom ter ga umijte z milnico; pri akrilu zadostuje topla milnica, preden se barva posuši. Po čiščenju ščetine nežno oblikujte in sušite v ležečem položaju ali s ščetinami obrnjenimi navzdol.

  • Znamka: DALER ROWNEY (serija Simply)
  • Vsebina pakiranja: 3 kosi čopičev (velikost 1)
  • Material: trda prašičja ščetina
  • Ročaj: kratek ročaj za natančno delo od blizu
  • Primerno za: oljne barve in goste (heavy body) medije
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano