Set čopičev za lettering PRINCETON 5 kosov

€51,90
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set 5 čopičev PRINCETON Lettering Professional je profesionalni komplet, namenjen specializiranemu delu z vodnimi mediji, gvašem in tuši. Združuje poševne čopiče, fini liner in okrogle čopiče iz različnih serij znamke PRINCETON za ustvarjanje tankih in polnih potez pri ročnem pisanju ter letteringu. Vsak čopič ima kratek ročaj iz FSC lesa, ki zagotavlja udoben in natančen nadzor poteze.

Parametri izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Število v pakiranju: 5 kosov
  • Material ročajev: FSC les (kratek ročaj)
  • Vsebina seta: Aqua Elite Angle Shader 1/4", Heritage Liner 6, Summit Round 8, Velvetouch Angle Shader 3/8", Velvetouch Round 4
  • Namenjeno za medije: akvarel, tuš in gvaš
  • Dimenzije pakiranja: 83 × 251 × 6 mm
  • Teža: 0,045 kg

Uporaba in tehnike

Set je idealen za ročno pisavo, lettering in natančno delo z akvarelnimi barvami, tušem ali gvašem, pri čemer omogoča fleksibilno menjavanje tankih linij in polnih potez.

Nega čopičev

Kako skrbeti za čopiče po uporabi? Po uporabi čopiče sperite z vodo, nežno oblikujte njihove konice in jih pustite, da se posušijo v ležečem položaju.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Cena na enoto 64,50 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Cena na enoto 42,53 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,99 € Cena na enoto 27,98 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano