Nazaj v trgovino PRIP4750SET300

Set čopičev PRINCETON Neptune za akvarel – 4-delni set

€71,50
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akvarelnih čopičev PRINCETON Neptune vsebuje 4 skrbno izbrane čopiče s kratkim ročajem in vrhunskimi sintetičnimi ščetinami, ki odlično posnemajo naravno veveričjo dlako. Zasnovan je za akvarel in druge vodne tehnike, pri čemer različne oblike pokrivajo vse potrebe od laviranja večjih površin do natančnih detajlov.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Linija izdelkov: Neptune
  • Vrsta ščetin: sintetična veverica (vrhunska imitacija veveričje dlake)
  • Ročaj: kratek
  • Vsebina pakiranja: 4 kosi (ploščat akvarelni 3/4", okrogel št. 4, okrogel št. 12, ovalen wash 1/2")
  • Dimenzije pakiranja: 97 × 14 × 245 mm
  • Teža: 0,065 kg

Uporaba in vzdrževanje

Set je namenjen slikanju z akvarelom, gvašem in drugimi barvami na vodni osnovi. Ploščat čopič je idealen za laviranje in večje ploskve, okrogla čopiča za linije ter detajle, ovalni čopič pa omogoča mehke prehode. Po uporabi čopiče temeljito sperite z mlačno vodo, nežno oblikujte konico in jih posušite v vodoravni legi.

Pogosta vprašanja

Katere točne oblike in velikosti čopičev vsebuje set? V setu prejmete ploščat čopič 3/4", dva okrogla čopiča velikosti 4 in 12 ter ovalni wash čopič 1/2".

Iz kakšnega materiala so izdelane ščetine? Čopiči linije Neptune imajo izjemno mehke ščetine iz sintetične imitacije veveričje dlake, ki odlično zadržujejo vodo in barvo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano