Nazaj v trgovino PRIP4750BSET

Set čopičev Princeton Neptune za akvarel - 4-delni set

€107,00
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set čopičev Princeton Neptune vsebuje 4 skrbno izbrane čopiče, namenjene akvarelu in vodotopnim medijem. Čopiči imajo vrhunske sintetične ščetine z učinkom veveričje dlake in kratek ročaj, kar zagotavlja izjemno zadrževanje vode ter omogoča tekoče ustvarjanje od velikih površin do finih linij.

Parametri in specifikacije

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija: Neptune
  • Vrsta ščetin: sintetična veverica (sintetična vlakna)
  • Vrsta ročaja: kratek ročaj
  • Število v pakiranju: 4 kosi (4-delni set)
  • Vsebina seta: ploščati čopič za pranje Aquarelle 1/2", široki ploščati čopič Mottler 1", francoski čopič Quill velikost 6, okrogli čopič velikost 8
  • Primerni mediji: akvarel in vodotopne barve
  • Dimenzije pakiranja: 138 × 26 × 270 mm
  • Teža: 0,127 kg

Uporaba in tehnike

Ta 4-delni set pokriva vse osnovne in napredne akvarelne tehnike. Ploščati in široki čopiči so odlični za enakomerno pranje ter nanašanje na večjih površinah, francoski čopič omogoča bogate poteze, okrogli čopič velikosti 8 pa je namenjen natančnim detajlom, linijam in vsestranskemu slikanju. Po uporabi čopiče preprosto sperite z mlačno vodo, nežno oblikujte konico in jih posušite v vodoravnem položaju.

Pogosto zastavljena vprašanja

Katere vrste in velikosti čopičev vsebuje komplet? Set vsebuje 4 čopiče: široki ploščati čopič Mottler 1", ploščati čopič Aquarelle 1/2", čopič s francosko vezavo Quill velikost 6 in okrogli čopič velikost 8.

Iz katerega materiala so izdelane ščetine? Vsi čopiči v kompletu imajo ščetine iz sintetične veverice, ki izjemno dobro vpijajo in enakomerno sproščajo vodo ter barvo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano