Set čopičev Pentart, 7 kosov, različne vrste

Na zalogi
€3,59
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set čopičev Pentart je praktičen umetniški komplet, ki vsebuje 7 kosov čopičev različnih vrst. Predstavlja vsestranski pripomoček za slikanje in ustvarjalne tehnike za vsakega ustvarjalca, ki išče različne oblike čopičev v enem pakiranju.

Parametri izdelka

  • Znamka: Pentart
  • Kolekcija: PENTA COLLECTION
  • Kategorija: Čopiči in slikarski pripomočki
  • Vsebina pakiranja: 7 kosov čopičev (različne vrste)
  • Število pakiranj: 1 kos

Pogosta vprašanja

Koliko čopičev je v tem setu? Set vsebuje skupno 7 kosov čopičev.

Ali so v setu enaki čopiči? Pakiranje vsebuje mešanico različnih vrst čopičev.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano