Set barv za svilo JAVANA

Na zalogi
(3)
€15,67
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barve za svilo so primerne za vsak tekstil, ki se lika. Lahko jih uporabljate na svili, bombažu, lanu, usnju, papirju ali lesu.

Lastnosti:

  • barve vsebujejo kakovostne pigmente
  • svetijo se
  • ne bledijo
  • lahko se medsebojno mešajo
  • lahko se fiksirajo z likalnikom

Set vsebuje:

  • 6 x 20 ml barve za svilo
  • 1 x 20 ml tuba brezbarvna kontura JAVANA Gutta
  • 1 x ščetka
  • 1 x primer
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Končno sem si kupila ta komplet za svilo in barve so res čudovito nasičene, sem maksimalno zadovoljna. Slikanje na rute me je z njimi začelo še bolj veseliti.

Roman Preverjena ocena

Te barve se odlično vpijajo v svilo in lepo obstojijo, zagotovo bom naročil znova.

Tibor Preverjena ocena

Kot začetnica sem imela malo strahu, ali mi bo uspelo, ampak s tem kompletom gre skoraj samo od sebe.

Samuel Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano