Nazaj v trgovino RMSAR0704GE

Set barv za pouring tehniko Nassau Fine Art 4x59 ml

€9,92
€42,03 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barve za pouring tehniko oziroma tehniko izlivanja so že predhodno pomešana z akrilnim sredstvom za izlivanje oziroma pouring medij. Set za pouring vsebuje barve, ki so zmešane v pravi konsistenci. So neprozorne in na vseh materialih proizvajajo visoko pigmentirane odtenke. Ustvarjajo edinstvene moderne razlite vzorce na površinah. Barve se lahko med seboj mešajo, da ustvarite vedno več odtenkov. Če ne veste, kaj bi počeli s svojim prostim časom, ga uporabite za tekočo poslikavo. Akrilna pouring tehnika bo sedaj še bolj enostavna in privlačna. Nič več vam ni treba mešati. Barva je pripravljena za neposredno uporabo. Tekoče delo se tako hitro in preprosto razlije na slikarsko platno.

lastnosti izdelka

  • set pripravljenih barv za pouring tehniko
  • primeren tako za začetnike kot profesionalce
  • 4-delni
  • pakiranje: 4 x 59 ml akrilne barve (modra, rumena, rdeča, bela)
  • dimenzije pakiranja: 14 x 10,5 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano