Nazaj v trgovino SCH72205097

Set barv za gvaš v tubah Schmincke AKADEMIE 5 x 20 ml

Na zalogi
(3)
€23,71
€237,10 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalne gvaš barve Schmincke AKADEMIE imajo visoko pokrivnost in zagotavljajo mat, intenziven videz z veliko barvno globino. So idealna izbira za vse umetnike, tako začetnike kot napredne. Vse barve imajo naravno prekrivnost, ki ni dodatno poudarjena z dodatkom bele barve. Gvaš lahko kombiniramo tudi z akvarelnimi barvami Schmincke, s čimer dobimo raznolike površine in večjo paleto odtenkov. Gvaš lahko uporabimo neposredno iz tube ali razredčimo z vodo . Hkrati lahko mešamo in kombiniramo z vsemi ostalimi serijami gvašev Schmincke. Po sušenju ostanejo odstranljive in jih je mogoče prebarvati. Nanašamo jih lahko na vse vpojne podlage, npr. papir in karton. S 5 barvami, vključenimi v komplet, je mogoče mešati veliko barv.

značilnosti izdelka:

  • Gvaš barvni set Schmincke AKADEMIE
  • visoka prekrivnost
  • za začetnike in napredne uporabnike
  • lahko se kombinira z akvarelnimi barvami
  • za umetnike, umetnost ali umetniško terapijo
  • redči se z vodo
  • set 5 x 20 ml
  • izdelano v Nemčiji

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Za hitre skice mi ta manjša embalaža zadostuje, kakovost znamke Schmincke pa je preprosto čutiti pri vsaki potezi.

Samuel Preverjena ocena

Komplet vsebuje točno tiste osnovne tone, ki jih nenehno uporabljam. So zelo koncentrirani.

Oliver Preverjena ocena

Lepa embalaža, barve so kakovostne in ne puščajo sledi.

Viktor Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano