Nazaj v trgovino NVP191201562

Set akvarelov White Nights v kovinski škatli - 21 kosov - Nevskaya Palitra

(3)
€51,48
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sklop akvarelov Bele noči v kovinski škatli je navdihnjen z naravnim pojavom belih noči v Sankt Peterburgu. Barve so narejene po sodobnem receptu, ki temelji na organskih pigmentih in arabski gumi kot vezivu. Zaradi visoke vsebnosti pigmentov jih je mogoče razredčiti z večjo količino vode. Barve so lahko mešljive in se zlahka razmažejo. Primerne so zlasti za napredne in izkušene umetnike, saj zagotavljajo najvišjo kakovost blagovne znamke Nevskaya Palitra. Komplet vsebuje 21 barvnih odtenkov, ki so v 2,5-mililitrskih posodicah. V kovinski škatlici jih lahko razporedite v skladu s svojimi potrebami. Škatlica ima ročaj, zaradi katerega lahko barve vzamete s seboj tudi na potovanja. parametri izdelka:- komplet akvarelnih barv White Nights v kovinski škatlici- primeren za napredne umetnike- sodobna receptura- enostavno mešanje in razlivanje- visoko pigmentiran- ergonomska kovinska škatlica z ročajem za prenašanje- komplet vsebuje 21 x 2,5 ml barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Te barve imajo neverjetno pigmentacijo, navdušena sem nad tem, kako čudovito se razlivajo po papirju.

Dana Preverjena ocena

Kovinska škatlica je zelo praktična za prenašanje, same barve pa so vrhunske kakovosti, ki sem jo dolgo iskala.

Hana Preverjena ocena

Kot študentka umetnosti sem si privoščila ta komplet in sploh ne obžalujem, to je popolnoma drugačna izkušnja slikanja kot pri šolskih vodnih barvicah.

Beata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano